JUPINI
PolishEnglishSpanishGermanFrenchItalian
PolishEnglishSpanishGermanFrenchItalian

Dostawa i płatność

DOSTAWA

1. Wyłączona jest odpowiedzialność Pośrednika za niedostarczenie towaru w sytuacji, gdy Klient podał niewłaściwy adres.

2. Zamówiony towar jest dostarczany na adres podany przez Klienta podczas składania dyspozycji uruchomienia usługi pośrednictwa.

3. Pośrednik oświadcza, że dostawa zamówionego towaru zostanie dokonana przez Sprzedawcę w terminie 60 dni od dnia zawarcia umowy.

4. Pośrednik informuje, że zamówienia złożone w okresie 30.01.2020 - 25.02.2020 mogą mieć wydłużony czas dostawy, maksymalnie do 90 dni liczonych od dnia wysłania zamówienia.

5. Paczki wysyłane są spoza Unii Europejskiej przez Sprzedawcę. Klient jest importerem. To na Kliencie ciążą obowiązki podatkowe należne tytułem dokonania importu.

6. Klient ma obowiązek zgłosić brak doręczenia paczki w terminie nie późniejszym niż 100 dni od daty wysłania paczki.

PŁATNOŚĆ

1. Na żądanie Klienta Pośrednik tytułem świadczonych na rzecz Klienta usług wystawia rachunek / fakturę  obejmującą prowizję za podejmowane przez Pośrednika działania. Pośrednik wystawia paragon/ fakturę bez podpisu klienta i przekazuje ją Klientowi drogą elektroniczną, na co Klient wyraża zgodę.

2. Płatność tytułem usługi pośrednictwa oraz płatność tytułem kosztów związanych ze sprowadzeniem towaru (za wyjątkiem cła i VAT od importu) dokonywana jest na zasadzie przedpłaty przed przystąpieniem przez Pośrednika do świadczenia usług.

3. Płatność może być dokonana według wyboru Klienta przelewem na rachunek bankowy Pośrednika lub za pośrednictwem serwisu obsługi płatności PayU lub Przelewy24.

4. Wszelkie ceny podane na stronie internetowej Pośrednika wyrażone są w wybranej walucie.

5. Produkty w cenie 0,00 zł oraz 0,99 zł są wynikiem błędu technicznego i odmawiamy realizacji zamówień na te produkty. 

100% bezpieczne płatności

GWARANCJA JAKOŚCI

Setki zadowolonych klientów

Zapisz się do newslettera
Aby być na bieżąco z promocjami i nowościami

Please wait...

Dziękujemy !

usercartdiamondclock linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram